Лудогорец отново е на първо място в класирането на "А" група". Тимът победи Левски с 2:1 у дома в двубой от 13-ия кръг и вече има 32 точки.

"Сините" остават втори с 31 точки. Отборът от Разград заформя успешна серия срещу далеч по-именития си съперник, след като вече има 3 успеха срещу него.

Генчев откри резултата за домакините в 12-ата минута. Левски стигна до равенство в 47-ата минута, когато точен бе Илиан Йорданов. Генчев донесе успеха на Лудогорец в 58-ата минута със страхотен шут отдалеч.

:
  • 90'
  • 88'
    Бургзорг смени Марселиньо
  • 80'
    Иванов отстъпи мястото си на Александров
  • 79'
    Мюлдер бе предупреден официално от рефера
  • 70'
    Цонев смени Йорданов в състава на Левски
  • 68'
    Дяков получи жълт картон
  • 57'
    Втори гол за Станислав Генчев. Той отново изведе домакините напред, след като вкара със страхотен шут отдалеч.
  • 47'
    В самото начало на втората част Левски изравни. Илиан Йорданов бе оставен от защитниците на Лудогореци и успя да вкара
  • 46'
  • 46'
    Марсиньо замени Йовов
  • 45'
  • 35'
    Лудогорец изпусна още един шанс. Марселиньо за малко да прати топката в мрежата, но Василев успя да я избие
  • 28'
    Иванов Стоянов стреля опасно, но вратарят на Левски Василев спаси удара му
  • 21'
    Рамос бе фаулиран от Дяков в наказателното поле, но реферът не отсъди дузпа
  • 18'
    Защитникът на Левски Ели също бе декориран в жълто
  • 15'
    Минев и Де Карвальо получиха жълти картони
  • 12'
    ГОЛ! Лудогорец открива резултата. След продължително меле пред вратата на Левски и серия от удар, Станислав Генчев накрая вкарва за 1:0