Лудогорец остана с 6 точки напред в класирането след победа с 1:0 над Берое в мач от 19-ия кръг на "А" група. Единственото попадение вкара Върджил Мисиджан в началото на мача, а кой знае какви положения пред вратата на Владислав Стоянов нямаше.

В 23-ата минута Лудогорец откри резултата чрез Върджил Мисиджан. Активният краен защитник Кайсара проби от дясно и центрира, Здравко Илиев не успя да докосне топката и пред него Мисиджан откри. След този гол домакините опитаха да наложат надмощие, но натискът им се изчерпваше предимно с дълги подавания и опит да бъдат пречупени играчите на гостите. Няколкото центрирания към разградската врата не затрудниха особено капитана Владислав Стоянов.

Ситуацията не се промени и в началните минути на второто полувреме. В 70-ата минута Даниел Абало едва не вгорчи живота на съотборниците си, след като прекалено рисково върна топката с гърди към вратаря. Стоянов обаче внимаваше и скочи за топката пред апатичния Венцислав Христов. В 79-ата минута гостите бяха близо до втори гол, но топката се отби в страничната греда и излезе в аут след удар на Безяк.