Локомотив (София) отстъпи на 2-ия в "Б" група Раковски с 1:2 в контролна среща, която се игра пред 100 души на стадиона в столичния квартал Надежда.

Петър Атанасов откри резултата за Раковски още в 15-ата минута, а в 32-ата голмайсторът на столичното Локо от последните мачове Антонио Павлов изравни. Пет минути след началото на втората част Георги Аврамов донесе успеха на гостите.

Бившият младежки национал Петър Атанасов елиминира с лекота Александър Бранеков в 15- ата минута, като пусна топката покрай него и го надбяга. Сам срещу вратаря за крилото нямаше проблем да вкара. След това попадение играчите на Локомотив вдигнаха оборотите и направиха няколко добри атаки, като в 32-ата минута стигнаха до 1:1. Бразилецът Уилкер и Александър Дюлгеров комбинираха по дясното крило, последният центрира и Антонио Павлов от няколко метра прати топката в мрежата на вратаря Николов. Гостите стигнаха до успеха в 51-ата минута чрез бившия халф на Ботев (Пловдив) и Монтана Георги Аврамов. Той прати топката в горния ляв ъгъл на вратата на Валентин Галев. След това Раковски продължи да прави по-смислени атаки и в 65-ата минута се размина с ново попадение, като Цветан Павлов от няколко метра не намери очертанията на вратата.

Състав на Локомотив (София): Валентин Галев, Александър Дюлгеров, Костадин Велков, Александър Бранеков, Мартин Димитров, Уилкер, Даниел Пеев, Атанас Бортосузов, Румен Трифонов, Антонио Павлов, Светослав Петров (Илиян Гаров, Ивелин Янев, Антонио Цанков, Искрен Писаров, Димитър Илиев, Александър Манолов, Крум Бибишков).