Локомотив (Пловдив) завърши 0:0 срещу Висла (Краков) в последната си контрола от лагера в Белек, Турция. Пловдивчани бяха равностойни на елитния полски отбор, като дори през първото полувреме имаха по-добри положения за гол.

За Висла титуляр започна българският нападател Цветан Генков, който игра само през първото полувреме.

Локомотив започна плахо, но постепенно доби увереност и към края на първата част бе близо до гол, но пропуски направиха Георги Стефанов, Даниел Георгиев и Христо Златински.

През втората част интересните положения почти липсваха пред двете врати и логично срещата завърши без гол.

Това бе последният мач на пловдивското Локо в Турция. Утре тимът се прибира в България, като балансът е победа, равен и две загуби.

Локомотив (Пловдив) - Висла (Краков) 0:0
съставът на Локомотив: Йордан Господинов, Георги Мечечиев (65-Садула), Павел Ковачев, Мартин Кавдански, Атанас Атанасов, Валери Георгиев, Христо Златински, Рангел Абушев (65-Владислав Мирчев), Даниел Георгиев (82-Николай Станков), Диего Фераресо, Георги Стефанов (46-Станислав Маламов)