Левски завърши наравно 2:2 с полския шампион Шльонск  в контролна среща, която бе част от предсезонната подготовка на ''сините'' в Кипър.

Головете за българския тим реализираха Владимир Гаджев от дузпа и Христо Йовов.

Още в седмата минута Левски получи правото да изпълни дузпа заради нарушение срещу Базил де Карвальо. Зад топката застана Гаджев и не сгреши.

В 46-ата минута Силвестер Патеюк възстанови равенството. Пет минути по-късно резервата Кристиан Диас от дузпа даде аванс на поляците.

Левски успя да изравни в 75-ата минута благодарение на много красив гол от пряк свободен удар на Христо Йовов.

Малко след това Диас от състава на Шльонск не можа да осигури победата на тима, пропускайки дузпа.

Ето и състава на Левски: Михаил Иванов, Дъстли Мулдер, Орлин Старокин, Димитър Везалов, Пламен Димов, Стефан Велев, Станислав Ангелов, Владимир Гаджев, Роман Прохазка, Илиян Йорданов и Базил Де
Карвальо (Михаил Илиев, Ромен Ели, Антонио Вутов, Йордан Милиев, Жоао Силва, Рене Михелич, Христо Йовов, Милен Василев, Даниел Димов и Кристовао Рамос).

Следващата контрола на "сините" на кипърска земя е насрочена за 13 февруари, когато съперник е чешкият Дукла (Прага).