Левски завърши 3:3 с чешкия Виктория (Пилзен), който е лидер в местното първенство, в контрола, играна в Ларнака. Това бе втори мач за отбора след поражението от Аарау с 0:2.

Нещата не започнаха добре за "сините", но в крайна сметка те се добраха до равенството. Чехите излязоха напред в резултата още в третата минута, когато точен бе Дурич. Лимберски направи 2:0 от дузпа в 34-ата минута. Ударът от бялата точка бе отсъден за спорно нарушение на Нуно Пинто. Левски успя да върне едно попадение до края на полувремето. Стефан Велев прати топката в мрежата с плътен удар четири минути преди края на първата част.

Левски започна добре второто полувреме и резервата Жоао Силва изравни в 50-ата минута след центриране на Милен Василев. В 65-ата минута обаче разликата отново стана в полза на Виктория. Бакош направи 3:2 за своя тим. Головото шоу обаче не стихваше. В 70-ата минута Гаджев се измъкна от защитата и технично направи 3:3.

Тук и двата тима се спряха и повече голове нямаше.

Виктория (Пилзен) се готви за двубоя си с Наполи от Лига Европа. Тимът е определян за хит в Лига Европа, тъй като спечели групата си, изпреварвайки настоящия носител на трофея Атлетико (Мадрид).