Треньорът на Левски Николай Костов заяви преди да се качи на самолета за Кипър, че има намерение да се раздели с още футболисти.
"Водят се тежки преговори, засега няма да споменавам имена. Щастлив съм обаче, че аз не водя разговори с тях. Ясно е, че трябва да бъдат освободени още хора. Не искам да коментирам скандалите около допинга в ЦСКА. Мисля, че при нас такова нещо не може да се случи", коментира Костов.
От Левски вече си тръгнаха Марко Видович и Лъчезар Балтанов. В София пък останаха Мариян Огнянов и Сьорд Арс. Костов допълни, че според него няма забавяне в зимната селекция. До този момент "сините" имат едно ново попълнение - Нуно Пинто.
"Искаме точните играчи. Имаме вариант да реагираме. Няма да кажа на какви позиции търсим играчи, ще кажа само, че става дума за чужденци. Момчетата от школата са добри, но не е сега момента за тяхното налагане. Още са млади. За Мариан Огнянов не сме взели решение, но на този етап е отстранен", завърши Костов.

Николай Костов (вляво) не смята, че има забавяне в зимната селекция на Левски. Снимка: БГНЕС