Треньорът на Миньор (Перник) Николай Тодоров подаде оставка след загубата от Черноморец с 0:1 в мача от 21-ия кръг на "А" група.

Кайзера обяви своето решение на пресконференцията след мача, като подчерта, че причина за решението му "не е днешната домакинска загуба", а натрупалите се проблеми пред клуба, като явно имаше предвид финансовото състояние на пернишкия клуб.

"Доста време обмислях това мое решение. Натрупаха се много неща", каза Николай Тодоров.

Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google