Изпълнителният директор на Левски Иво Тонев заяви, че съдията Ахмед Ахмед не се е представил слабо в мача с Литекс за Купата и дори похвали бригадата, която отмени изравнителен гол на ловчанлии в последните минути.

„Не мисля, че съдията свири слабо, беше си на добро ниво. Направи една грешка и тя беше в полза на Литекс – Георги Миланов игра с ръка, а той даде фаул за тях. При положението за гола, съдията беше свирил преди Литекс да отбележи”, коментира Тонев след мача.

Той си пожела да няма повече мачове без публика.
 

Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google