Треньорът на Левски Славиша Йоканович призна, че отборът му е бил напълно надигран от Лудогорец при домакинската загуба от 8-ия кръг на „А” група. Той обаче все още не е готов да се откаже от титлата, въпреки 9-ото място, което тимът заема в момента.

"През първото полувреме страдахме, надиграха ни, направи ни пребиха. Първият гол бе от статична ситуация, а втория гол не мога да си го обясня. Такива голове се получават в мачове в долните дивизии. След 0:2 показахме и характер, и качества, и мъжество, но това не бе достатъчно.

През второто полувреме се опитахме да реагираме и играхме като мъже. Опитахме са да направим обрат, но не успяхме. Заслужено ни победиха.

Трудно играем на собствен терен - от 12 възможни точки сме спечелили 2 точки у дома.

Трудна ситуация, но няма да кажем сбогом на титлата", каза Йоканович след мача.