Треньорът на Левски Илиан Илиев бе доволен след успеха над Ботев с 3:1. "Добър мач за нашите стандарти. Трябваше при 2:0 да си решим нещата, но пуснахме един гол и ги върнахме в мача.
Футболистите не се страхуваха да атакуват и това ми хареса. По-големите резерви остават в дефанзивен план. Дано в следващия мач отново да дойдат много хора", коментира Илиев.
Колегата му от Ботев Ферарио Спасов смята, че тимът му е имал сили за нещо повече. "Очаквах да се стъписаме. Доволен съм, въпреки че в началото Левски имаше сериозно предимство. Мисля, че имаше дузпа за нас, но не мога да бъда категоричен. За да говорим за класиране, ни трябват точки", заяви той.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google
Разгледай съдържанието по раздели
Влез в света на bTV





















