Черноморец се наложи с 4:0 над Несебър, лидер в Югоизточната В група, в контролна среща. Два гола за акулите вкара младата надежда Милчо Ангелов, който набързо уби интригата още преди почивката. До края на първото полувреме резултатът стана 3:0 след точно изпълнение на каращия проби френски нападател Гуфрет. Крайното 4:0 оформи още един играч на проби - Бой Дойл, който дойде от втория състав на Байерн (Мюнхен).

Освен въпросните двама, внимание и договор ще се опита да спечели и юношата на Левски Мартин Димов, който до момента основно се е подвизавал в по-скромни тимове. Той игра през второто полувреме в центъра на отбраната с юношата на Черноморец Стоян Кижев, но пък 18-годишният капитан на старшата възраст на "акулите" се представи много по-стабилно и от мач на мач показва по-голямо израстване.

На вратата на Несебър пък след почивката застана Свилен Нотев, който преди седмица разтрогна договора си с Черноморец. Нотев показа добри намеси и очаква покана за тестове в отбор от "А" или от "Б" група.