Левски завърши наравно 1:1 с Матерсбург във втората си контрола на лагера в Австрия. "Сините" първи стигнаха до гол след попадение на Базил де Карвальо в 30-ата минута, но след това допуснаха изравняване в 69-ата минута и в крайна сметка пропуснаха да запишат нов успех.

Българският тим бе по-деен на терена през първата част и в 30-ата минута стигна до гол. Точен бе Базил Де Карвальо, който се възползва от чудесна асистенция на Гари Родригес. На почивката треньорът Николай Митов направи седем промени, като само Везалов, Велев, Гаджев и Родригес останаха на терена.

Пропуските на Левски обаче продължиха, а за капак в 68-ата минута след груба грешка в синята защита Мориц изравни

Ето и състава на Левски:Пламен Илиев (46-Александър Любенов),Христо Попадийн 46-Дъстли Мюлдер), Даниел Димов (46-Пламен Димов), Димитър Везалов (65-Диан Иванов), Нуно Пинто (46-Орлин Старокин), Станислав Ангелов (46-Кевин Брю), Стефан Велев (68-Галин Ташев), Владимир Гаджев (60-Тодор Чаворски), Гари Родригес (65-Радослав Цонев), Рамон Лопес (46-Илиян Йорданов), Базил де Карвальо (46-Жоао Силва)