Треньорът на Черноморец Димитър Димитров - Херо отдаде на слабата игра в защита поражението с 1:3 от Берое. Ето какво споделиха Димитров и колегата му Петър Хубчев.

Димитър Димитров - старши трньор на Черноморец:

"За пореден път допускаме гол, след като повеждаме - този път в 45-ата минута. През второто полувреме започнахме по-добре, но дойде една уникална, непредизвикана грешка при втория гол и след това мачът се доиграваше.

При 1:1 имахме своите шансове, имахме положения.
В нашия отбор има напрежение, липса на точки, желание да се спечели на всяка цена. От три години този отбор го обезкървяваме".

Петър Хубчев - старши треньор на Берое:

"Победихме най-вече с мъжество и характер, особено през
второто полувреме. През първото полувреме Черноморец бе по-агресивният отбор, с повече желание. Имахме шанс да вкараме в самия край на полувремето. Да не правим големи изводи, но това бе мач на доста добро ниво."