Треньорът на Черно море Георги Иванов - Гонзо призна, че на почивката страничният рефер Веселин Мишев му се е извинил, защото зачете гола на Левски, който бе от засада. В крайна сметка двубоят на стадион "Тича" завърши наравно 1:1.

"Получи се интересен, динамичен мач. Отборът игра мъжки. Поздравявам момчетата, защото можехме и да спечелим, ако бяхме изиграли определени ситуации по-добре. Знаете Левски колко класен отбор е, а ние сме притиснати до стената и точката е добра. От четири мача в три сме ощетени.

В Разград ни вкарват от фаул, срещу Славия не ни дадоха чиста дузпа и сега. Не съм гледал записа, но мисля, че има поне 2 метра засада при гола на Левски. Веско Мишев ми се извини на почивката, защото е сбъркал. Ако е един път, да кажем, че съдията е сбъркал. Но в четири мача - три грешки… Какво да си мисля, че не е тенденция ли?", коментира Георги Иванов.