Вижте какви бяха първите коментари на двамата треньори след първия мач от "А" група за 2014 г. В него Пирин (Гоце Делчев) победи с минималното 1:0 Черно море.

Сензация на старта на пролетната битка в "А" група >>

Йордан Боздански (треньор на Пирин): В хода на мачовете и тренировките ще влезем на необходимото ниво. Бяхме притеснени през първото полувреме, но след почивката изцяло надиграхме противника. Ще направим всичко, за да се спасим от изпадане и да зарадваме публиката.

Георги Иванов (треньор на Черно море): Не бяхме агресивни и не бяхме сигурни във владеенето на топката. Направихме непредизвикани грешки и Пирин (Гоце Делчев) закономерно ни победи. Това ни са футболистите, нямаме други. Проблемът не е в това, че има млади момчета. Играчите трябваше да бъдат по-концентрирани. Когато загубехме топката, не знаехме какво да правим. Бавно мислехме.