Тодор Неделев изигра основна роля за успеха на Ботев над Левски, като отбеляза и двете попадения за успеха на пловдивчани с 2:1. Съвсем естествено той изрази задоволство от победата и представянето си.

"Доволен съм, че спечелихме срещу много добър отбор. Мисля, че червеният картон на Гари Родригес малко наклони везните. На почивката треньорът ни каза, че трябва да излезем и просто да вкарам два гола.

Радвам се, че вкарах два гола. Дължа всичко на моите съотгборници. Те ми помагат. Радвам се, че помогнах на отбора и победихме. И двата гола ми харесаха, защото победихме.

Мисля, че бяхме малко изморени, защото пътувахме от Босна и нямахме време да се възстановим много добре. Ако бяхме в числено равни състави, отново щяхме да се борим до края. Важното е, че зарадвахме хората и се надявам да дойдат на стадиона и с тяхна помощ да спечелим в четвъртък", коментира Неделев