Полузащитникът на ЦСКА Емил Гъргоров призна, че "червените" са проспали първото полувреме при загубата от Ботев (Пловдив) с 1:2.

"Ботев имаше надмощие през първото полувреме. Не знам защо за пореден път проспахме първото полувреме. След почивката играхме по-добре, но нямахме късмет. Вкараха ни втори гол от нищото, точно когато владеехме инициативата. За дузпата не съм специалист.

Първо не я даде, после се допита до своя колега и свири. Ние имахме претенции за картона на Вальо Илиев, който въобще не беше замесен в ситуацията. Съдията после отмени картона на Илиев", коментира Емил Гъргоров.

Тодор Янчев не пожела да коментира ситуацията за дузпата в полза на Ботев. "Не започнахме в наш стил в началните минути на мача. След това намерихме своя ритъм и точно когато контролирахме мача, ни вкараха втори гол.

Няма смисъл да коментираме имаше ли дузпа за Ботев или не. Ситуацията е минала, трябва да гледаме напред. Трябва от първата минута да захапеш противника и да играеш концентрирано до края", коментира Янчев.