Черноморец записа пореден успех в контролните срещи от зимната подготовка на тима. "Акулите" се наложиха с 5:1 над Мастер. Попаденията през първото полувреме отбелязаха Александър Дамчевски (7), Милчо Ангелов (11), Готфред Бекуе (17) и Васил Тачев от Мастер за 3:1 (45). При този резултат завърши първата част от срещата.

През второто полувреме в игра за Черноморец влезе изцяло нов състав. Изключение направи само вратарят на бургазлии Младен Живкович, който остана на терена пълни 90 минути. Двете попадения, които оформиха крайното 5:1, отбелязаха каращите проби Ибрахима Танде (54) и Льо Роа (80), дошъл от израелския Бней Йехуда.

Следващата контролна среща на Черноморец е тази събота от 14:00 часа срещу Добруджа. Спарингът ще се играе на тренировъчната база "гнездо на акули".