Черноморец (Бургас) завърши 2:2 с третодивизионния Мастер в контролна среща. Целта на мача беше старши треньорът на "акулите" Димитър Димитров-Херо да види нивото на момчетата от старшата възраст.

Докато те бяха на терена преди почивката резултатът беше 2:1 в полза на Черноморец, като един от тях - Станислав Дрянов, вкара второто попадение.

През втората част Мастер изравни благодарение на Евтим Димитров, който е юноша на Нефтохимик, а Емил Рачев от аматьорския състав изпусна дузпа.

В друга контрола Ботев (Враца) завърши при същия резултат 2:2 с третодивизионния ФК Червен бряг. Идеята на Антони Здравков беше същата, както и да се запознае с качествата на играчите от резерва. От първия състав на врачани в мача взеха участие вратарят Михаил Иванов, Варела, Висенте, Савич и Жайро.