Черно море победи с 4:1 втородивизионния Несебър в контролна среща играна на стадиона на Спортен комплекс "Младост" във Варна.

Домакините имаха пълно превъзходство през целия двубой и логично се поздравиха с успех. Първият гол за Черно море реализира Ермес Паломино, който се възползва от грешка на защитник на гостите в средата на терена напредна и вкара попадение в 43-та минута.

В 49-та минута Християн Попов подаде към Дончо Атанасов, който пропусна топката, която попадна у Мирослав Манолов, който покачи на 2:0.

В 55-та минута Паломино отбеляза втория си гол в мача след самостоятелен пробив. В 85-та минута Манолов отбеляза нов гол за домакините.

Почетният гол за Несебър реализира Борислав Иванов в 75-та минута, като преди това Стефан Крачунов уцели горната греда на вратата на Черно море след центриране от ляво. В последната минута на мача Иванов можеше да вкара още един гол за Несебър, след като излезе сам срещу вратаря на домакините, но последният спаси удара му.

Треньорът на Черно море Стефан Генов използва 20 футболисти в двубоя.