Черно море победи Костулени (Молдова) с 2:0, като двете попадения бяха реализирани през второто полувреме в контролна среща, играна по време на зимния подготвителен лагер в Турция.

Първото добро положение за Черно море бе в 12-та минута, когато Мирослав Манолов стреля, топката се удари в сглобката на вратата и излезе в аут. Малко по-късно капитанът на черноморци Георги Илиев след триходова комбинация бе изведен в добра позиция, но ударът му бе неточен.

В 28-та минута Георги Илиев центрира от фаул, но ударът с глава на включилия се в атаката защитник Александър Александров срещна напречната греда, а след това излезе в аут.

В 68-та минута отборът на Черно море най-после стигна до гол след добро центриране от дясно венецуелският нападател на "моряците" Ермес Паломино засече топката и я изпрати в мрежата на молдовския отбор.

В 84-та минута молдовците бяха близко до изравняването, но Онофрей пропусна от добра позиция.

В 87-та минута след добро центриране на Сашо Александров топката попадна в Тодор Колев и той на празна врата оформи крайния резултат - 2:0 за Черно море.

Треньорът на Черно море Георги Иванов започна със следния стартов състав: Китанов, Атанасов, Ал. Александров, Р. Колев, Янев, Илиев, Бергонси, Комел, Капитанов, Манолов, Паломино

През второто полувреме в игра се появиха Сашо Александров, Димитров, Симеонов, Божилов, Петров, Радев и Т. Колев.