Черно море победи като домакин Любимец с 2:0 в мач от 13-тия кръг на "А" група. И двете попадения за "моряците" реализира Бакари в 5-та и 57-та минути.

През първата част домакините бяха по-активният отбор, докато гостите залагаха на епизодични контраатаки. Черно море откри резултата още в 5-та минута, когато Паланков намери непокрит в наказателното поле на Любимец Бакари и нападателят на домакините отбеляза с удар по диагонал за 1:0.

В 33-та минута Черно море можеше да реализира ново попадение.

След центриране отдясно Бакари пропусна топката към Симеон Райков, който непокрит стреля опасно, но вратарят на гостите Радослав Рашков изби в корнер.

Силните минути на Любимец бяха след 35-та минута, когато на три пъти между 36-та и 39-та минути Дончо Атанасов можеше да отбележи гол за гостите. В два от случаите вратарят на Черно море Георги Китанов улови топката след ударите, а след третия удар топката излезе в аут.

В 51-та минута Черно море бе близо до ново попадение. След центриране отдясно на Иван Коконов от свободен удар Кирил Котев стреля много опасно с глава, но топката излезе на сантиметри в аут. В 57-та минута Иван Коконов изведе в отлична позиция Бакари, който напредна и с хубав шут от 12-13 метра удвои преднината на домакините.

В 73-та минута Иван Коконов бе изведен в чиста позиция срещу вратаря на Любимец и стреля технично, но стражът на гостите Радослав Рашков боксира топката. В 76-та минута Бакари овладя топката на гърби в наказателното поле на Любимец, измъкна се между двама играчи на гостите и стреля слабо и вратарят Радослав Рашков улови топката.

В самия край на второто полувреме Любимец можеше да отбележи гол, но ударите на Мирослав Будинов и Майкъл Тевия бяха неточни.