Черно море победи втородивизионния Доростол с 1:0 в контрола, играна на стадион "Тича" във Варна.

Домакините имаха пълно превъзходство през цялата среща, а единственото попадение падна в 34-ата минута, когато след центриране от ляво на Георги Божилов централният защитник на силистренци Дарин Андонов отклони с глава топката в собствената си врата.

С добри изяви преди почивката се отличи новото венецуелско попълнение в състава на варненци Ермес Паломино.

Черно море продължи да доминира и след почивката. Ивелин Янев на два пъти отправи опасни удари от дистанция, а Илиян Капитанов пропусна два пъти сам срещу вратаря.

В края и Станислав Стоянов пропусна да направи победата на Черно море по-убедителна, след като не успя да се разпише от границата на наказателното поле.

Треньорът на домакините използва всичките си налични футболисти с изключение на Илко Пиргов, Георги Илиев и Самуел Камазола, които не попаднаха в групата за двубоя.