Дори и след назначението на Даниел Боримиров като спортен директор на Левски, "сините" отново не можаха да победят и записаха второ поредно равенство, като този път направиха 1:1 при гостуването си на Черно море от 19-ия кръг на "А" група.

Борещият се за първото място Левски изобщо не показа подобрение в играта си и дори трябва да се радва на точката, която дойде след гол от засада.

От своя страна варненци прекъснаха негативната си серия от четири поредни загуби в първенство, в която дори не бяха отбелязвали гол.

Една от малкото ситуации, в които Левски можеше да стигне до победен гол.

Този път на "Тича" Черно море обаче отбеляза още в 9-ата минута, когато Георги Божилов реализира с глава след центриране от ъглов удар.

Гостите бързо върнаха попадението и в 12-ата минута Рене Михелич бе точен с хубав прехвърлящ удар, с който преодоля вратаря Георги Китанов. Проблемът бе, че словенецът видимо бе в засада и това предизвика бурни реакции от страна на домакините.

Георги Божилов бележи за Черно море.

До края на мача двата отбора показаха изключително нервна и разпокъсана и след множество жълти картони в крайна сметка не се стигна до нови голове. В самия край на срещата от Левски имаха претенции за дузпа за нарушение на Жоао Силва, но сякаш за компенсация за гола, нарушение не бе отсъдено.

В класирането Левски остава на второ място с точка по-малко от лидера Лудогорец. "Сините" са с 42 точки, но и мач повече. Черно море е на 12-а позиция със 17 точки , с една повече от зоната на изпадащите.

:
  • 90+4'
  • 90+1'
    Претенции за дузпа от страна на Левски за нарушение срещу Жоао Силва
  • 90'
    Живко Атанасов на мястото на Мирослав Манолов в състава на Черно море
  • 87'
    Спасяване на вратаря на Левски Илиев след удар на Манолов
  • 84'
    Последна смяна за Левски, Стефан Велев заменя Рене Михелич
  • 77'
    Още една смяна в състава на варненци - Ермес Паломино влиза на мястото на Георги Божилов
  • 74'
    Кристиан Идалго заменя Симеон Райков в състава на Черно море
  • 73'
    Гари Родригес нанася хубав удар, но Георги Китанов спасява
  • 65'
    Нападател за защитник в Левски. Жоао Силва заменя Димитър Везалов
  • 59'
    Пореден картон, получава го Комел от Черно море
  • 58'
    Пламен Илиев изведе Гари Родригес, холандецът напредна, но не можа да нанесе добър удар
  • 57'
    Мюлдер също извърши нарушение, с което си заслужи жълт картон
  • 53'
    Картон и за Прохазка от Левски
  • 51'
    Камазола от Черно море получава жълт картон
  • 46'
  • 46'
    Смяна на почивката за Левски. Кристовао Рамос влиза на мястото на Милен Василев
  • 45+2'
  • 29'
    Картон и за Михелич от Левски
  • 28'
    Първи картон и за играч на Левски, получава го Даниел Димов
  • 26'
    Хубава атака на Левски, Родригес се озова на стрелкова позиция, но в последния момент Комел му отнема топката
  • 18'
    Жълт карто на за Сашо Александров от Черно море
  • 13'
    При попадението останаха съмнения за засада и Росен Колев получава жълт картон за протестите си срещу съдията
  • 12'
    ГОЛ! Левски изравнява. Михелич се озова зад отбраната на домакините, прехвърли Китанов и прави 1:1
  • 9'
    ГОЛ! Черно море повежда в резултата. Божилов бележи с глава след центриране от корнер
  • 7'
    Черно море отвръща - Манолов надскочи отбраната на "сините" и нанася удар с глава, но прати топката над вратата
  • 6'
    Първи удар към една от двете врати, нанася го Димитър Везалов след пас та Гари Родригес
  • 5'
    Нервно начало на мача. Мирослав Манолов получава бърз жълт картон за нарушение срещу Орилн Старокин от Левски