Ботев (Враца) и Локомотив (София) не успяха да се победят в мач от 18-ия кръг на "А" група. Двубоят завърши наравно 0:0.

През първата част нямаше много положения, като двата отбора показаха сравнително равностойна игра.

Най-спорната ситуация бе в 22-ата минута, когато бе спряна атака на домакините заради засада, но останаха съмнения дали такава наистина има.

След почивката смислените атаки станаха още по-малко, а в 68-ата минута влезлият като резерва Бранимир Костадинов от състава на гостите бе изгонен заради втори жълт картон. Той фаулира Руслан Куанг и рано-рано потегли към съблекалните.

Столичани продължават без победа като гост в първенството от 21 октомври 2011 година.

Така и двата отбора продължават битката си за запазване мястото си в "А" група. Ботев (Враца) е на 11-ата позиция със 17 точки, а Локомотив (София) е 13-и с 16 точки.