С бой ще се запомни поредната контрола на ЦСКА в Холандия. „Армейците” се изправиха срещу полския Краковия, а двубоят бе прекратен в 82-ата минута, когато при резултат 2:1 в полза на „червените” Милен Радуканов извади отбора. Причината бе много грубо влизане на полски футболист срещу Мартин Дечев. Съвсем очаквано последва меле между всички футболисти на терена, след което наставникът на ЦСКА реши да не продължава мача.

Преди да се случат всичките инциденти ЦСКА водеше в резултата. Резултатът бе открит още в 14-ата минута, когато Янис Зику пусна отличен извеждащ пас към Саша Живец и последният реализира за 1:0.

Вторият гол дойде в началото на второто полувреме. В 57-ата минута Станислав Костов се възползва от грешка в защитата на Краковия и реализира.

В 65-ата минута поляците намалиха  на 2:1 след удар с глава на Косанович.

Дебют за "червените" в този двубой направи парагваецът Джони Кабрера.

ЦСКА: Чавдаров, Дечев, Виданов, Кабрера, Адемар, Галчев (46-Костадинов), П. Стоянов, Садула (46-Якимов), Зику (46-Костов), Живец (46-Карачанаков) , Мораеш (46-Йовчев)