Берое (Стара Загора) разгроми Загорец (Нова Загора) със 6:0 в контролен мач. През първото полувреме на срещата старозагорци реализираха три точни попадения.

Головата серия откри Каядо още в 3-ата минута. Малко след това той напредна по крилото, центрира и така в 7-ата минута Емил Ангелов заби топката за втори път във вратата на Загорец. 14 минути по-късно със страхотен удар отдалеч Милен Танев покачи до класическото 3:0 с английски гол.

В началото на второто полувреме Стефан Велев намери топката във въздуха и отбеляза четвъртия гол за Берое. Петото попадение падна в 66-ата минута и бе дело на Ливраменто. Крайното 6:0 за беройци оформи Чепилов. В 70-тата минута той нахлу в наказателното поле и прати топката зад вратаря на Загорец.

"Благодаря на домакините, че ни предоставиха възможността да играем на техен терен последните две контроли", коментира след края на мача старши-треньорът на Берое Илиан Илиев.