Пред около 4000 зрители на своя стадион Берое победи Черно море с минималното 1:0 в последния мач от 23-ия кръг на "А" група.

Още в 3-ата минута домакините поведоха, след като изпълниха последователно два корнера. При втория ъглов удар Пламен Крумов центрира в наказателното поле на Черно море, където Георги Андонов отблизо засече топката с глава и я прати във вратата на Георги Китанов - 1:0 за Берое.

Беройци можеха да увеличат аванса си в 18-ата минута,но ударът на Дончо Атанасов от добра позиция срещна тялото на футболист от Варна.

Първата изгодна ситуация за гостите бе едва в 42-ата минута, но хубавият удар на бразилеца Самуел Камазола бе спасен с вещина от Иван Караджов.

През второто полувреме и двата отбора играеха активно и търсеха голове. Португалецът Давид Каядо на два пъти беше близко до целта, но в 62-ата минута опасният му удар бе спасен от Георги Китанов, а в 74-ата португалецът стреля опасно с десния крак от границата на наказателното поле, но ударът му премина над напречната греда. Така в крайна сметка мачът завърши с минимална победа за Берое с 1:0.