Берое разгроми Черноморец с 3:0 в мач от 4-ия кръг на плейофите на втората половина на таблицата в "А" група. И трите гола за старозагорци паднаха през първото полувреме.

Домакините откриха резултата още в 8-ата минута чрез Георги Андонов. Мапуку нахлу в наказателното поле, Дамчевски отби топката, но тя попадна в Андонов, който с удар от дъгата не остави шанс на неубедителния сръбски вратар на гостите Младен Живкович.

Мапуку вкара своя гол в 19-ата минута, след като стреля извън наказателното поле и не остави шанс на Живкович. И след този гол картината на терена не се промени, а домакините продължиха да доминират.

В 42-ата минута Георги Костадинов във втори пореден мач наказа своите бивши съотборници, вкарвайки с глава за 3:0. Той изпревари спрелия Дамчевски, за да засече първи центрирането на Селим Керкар.

В първата минута на втората част Балтанов от гостите опита удар, но топката мина над гредата. Само две минути по-късно Костадинов пропусна да покачи на 4:0, след като се намеси при меле след корнер, но Венелин Филипов спря топката пред голлинията. До края на мача гостите бяха тотално извън мача и можеха да инкасират още голове, но Керкар и Виктор Шишков не бяха точни.