Младежкото обединение в БСП ще почисти днес Братската могила в Борисовата градина в София. Това съобщиха от пресцентъра на БСП.
С акцията, която ще стартира в 13 часа, социалистите завършват националната си кампания "История на чисто", в рамките на която се грижиха за опазването на паметниците в цялата страна.
Кампанията започна на 3 март с почистване на паметника на Българско-съветската дружба в София.Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google
Разгледай съдържанието по раздели
Влез в света на bTV





















