Под покрива на нетрадиционното семейство кавги няма, или поне не излизат на улицата, двете нежни половинки се разбират между себе си добре, казват, че са приятелки, дори често се обединяват срещу своя избраник и си имат своите тайни.
Той пък признава, че се справя с капризите им просто като си върши работата – уважава ги, слуша ги, за да не го бият. За четвърта не знае. Казва, че всички жени са хубави, но това не означава, че трябва да ги събира.
Притеснено от медийния шум обаче, днес интересното семейство се скри от камерите на „Тази сутрин”, за да запази рецептата за домашна идилия само за себе си.
Кметът на Рибново разказа, че в селото приемат нормално начина, по който е избрал да живее Усеин. А това не е и първият случай – до 60-те години на миналия век подобно многоженство било популярно в района.
Полигамията в Холивуд
Темата беше наложена и в Холивуд. Американски сериал стана хит най-вече заради своя сюжет, представящ живота на едно полигамно семейство.
Сюжетът на „Голяма любов” разказва за фундаменталистко мормонско семейство, което живее в Юта. Главният герой Бил е женен едновременно за Барб, Ники и Мардж, като четиримата гледат общо девет деца. Неговото вярване е, че главната мисия на хората е да се размножават.
Макар да е практикувана от ранните мормони, полигамията е забранена от църквата, това напомнят след края на всяка серия създателите на проекта. А те са Марк Олсен и Уил Шефър - и двамата открити хомосексуалисти. Том Ханкс бе сред продуцентите на сериала.
Целта им е обективно да представят полигамията в Америка, без да звучат осъдително, защото в момента там живеят над 40 000 подобни семейства. Иначе, екипът си печели гнева на мормонската църква, а от всичко това най-много спечели НВО.
„Голяма любов” привличаше близо 800 000 зрители или почти толкова, колкото Лари Кинг в последните си предавания.