Жители на Варна подадоха сигнал за активизирало се свлачище в местността "Свети Никола", съобщиха от областната дирекция на МВР.
След оглед на мястото екип на "Гражданска защита" установил, че движението на земните маси засяга няколко парцела и постройките в тях. Нанесени са леки щети, като напукани стени и огради.
Предстои експертна комисия да изследва свлачището за набелязването на конкретни мерки за предпазване на населението. Засега няма опасност за здравето на хората, съобщават от МВР.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google
Разгледай съдържанието по раздели
Влез в света на bTV





















