Ново любопитно разкритие за личния живот на италианския премиер Силвио Берлускони се появи навръх рождения му ден. Днес италианският премиер навършва 75 години.
20-годишна манекенка от Черна гора твърди, че дели едно легло със Силвио Берлускони. Черногорката твърди в интервю за вестник „Република”, че е заедно с Берлускони от раздялата му с неговата съпруга през 2009 година. Двамата избягвали да се появяват заедно на публични места, както с мароканската манекенка Руби. Заради връзката си с нея Берлускони е подсъдим за секс с непълнолетна.
Бивша Мис Черна гора обяви пред няколко италиански всекидневника, че е тайната годеница на Берлускони, допълва БТА. Красавицата се казва Катарина Кнезевич. Тя споделя, че се е запознала с Берлускони през май 2009 г., когато е била на 18 години, а днес живее във вилата му в Аркоре, край Милано.
"Аз съм годеницата на Берлускони и живея в Аркоре. Иначе където ходи той, аз го следвам неотлъчно", споделя младата дама. "Нашата връзка не е тайна за никого, въпреки че до този момент гледахме да не се снимаме заедно", допълва момичето.
Бившата Мис Черна гора споделя, че за разлика от други млади момичета, навъртали се около Берлускони, като неаполитанката Ноеми Летиция и мароканката Руби, тя не го е предала никога.
Преди време обаче друга мароканка, гостувала във вилите на Берлускони, каза, че въпросната Катарина била психически нестабилно момиче и че притискала премиера поради неизвестна причина.
Покрай разследванията около Берлускони бяха подслушани множество разговори на италиански шоугърли и на телевизионни звезди, влезли в политиката. Някои от тях като скандалната областна съветничка от Ломбардия Никол Минети споделяха в тези разговори, че Катарина е направо луда за връзване.
По повод на тези твърдения Мис Черна гора каза, че всички тези жени й завиждат. Тя допълни, че никога не е притискала или изнудвала премиера за каквото и да е било.
Катарина има сестра близначка Кристина. Снимки на двете красавици се завъртяха вече в мрежата. На една от тях те позират с Гай Ричи, бившия съпруг на Мадона.