Малък пожар горя в сградата на телефонната палата, съобщиха от МВР. Според сигнала става дума за задимяване на втория етаж в сградата.
Сигналът за инцидента е подаден малко преди 13 часа. На място са били изпратени седем пожарни коли. Причината за инцидента, за сега, не се уточнява.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google
Разгледай съдържанието по раздели
Влез в света на bTV





















