Оказа се, че столичният автотранспорт дължи почти 900 хиляди лева без ДДС на омуртажка фирма
След
скандала, който вчера избухна на сесията на Столичния общински съвет по повод решението да се купи земя в Ахтопол, където да почиват служители на "Електротранспорт", днес стана ясно, че столичният автотранспорт дължи почти 900 хиляди лева без ДДС на омуртажката фирма "Кента" за ремонт на автобуси.
50 работници на дружеството са станали заложници на този дълг, след като от два месеца са без заплати. Предприятието вече е затворило врати. В него са влезли одитори.
Вижте във видеото какво заяви пред bTV по въпроса Валентин Венков - одитор на "Кента Омуртаг".
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google