При трайно затопляне на времето парното може да бъде спряно, но след поискване от домоуправителите в жилищните кооперации.
Според оповестената от Топлофикация метеорологична прогноза следващите дни температурите слабо ще се понижат и ще движат между два и 17 градуса.
Кооперациите, които не искат да се отопляват отсега, трябва да поставят на абонатните станции бележка от домоуправителя.
От дружеството напомниха, че за да не се образуват въздушни възглавници в отоплителна инсталация, всички абонати трябва да отворят вентилите на радиаторите си на максимална степен. След като парното бъде пуснато, абонатите могат отново да изключат радиаторите си.Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google
Разгледай съдържанието по раздели
Влез в света на bTV





















