В Перу жена роди във влак по време на пътуване. Влакът с туристи пътувал от прочутия Мачу Пикчу - създадения от цивилизацията на инките архитектурен комплекс в Андите - към столицата.

В него била и 18-годишната Йесика Суло. В един момент тя усетила, че детето е на път да излезе. Персоналът на влака набързо организирал импровизирана родилна зала в един от вагоните. Сред чуждестранните туристи се оказали двама лекари, които помогнали на младото момиче. Всичко преминало нормално предвид обстоятелствата. Самата Йесика сподели след това, че е била в стрес: „Бях уплашена, защото не можех да си представя как ще родя във влака. Бях в шок”.

Новороденото момченце обаче е живо и здраво. Родителите му решиха да го кръстят Армандо Рейл, тоест - Армандо релсата, в знак на признателност към служителите от железниците, които им помогнаха в труден момент. От фирмата от своя страна обявиха, че Армандо Рейл пожизнено ще пътува със железниците безплатно.