Бойко Борисов добави, че случаят с банките е заварено положение. Той ще настоява там, където не са спазени условията - да се спазят и повече да не се повдига тази тема.
Друг от въпросите, зададени от журналисти, бе за вариантите да се имитират облигации или да се харчи от фискалния резерв. Според Борисов първият вариант с облигациите е по-лош.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google





















