Съединените щати ще използват румънското пристанище Конастанца за прехвърляне на военни части на Балканите и по-специално за миротворческата мисия в Босна, предаде "Ройтерс". Пристанището ще започне да се използва още през май по предварителна договореност с румънското правителство.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google
Разгледай съдържанието по раздели
Влез в света на bTV





















