В Монако сватбата на Албер Втори продължава. Принцът и съпругата му Шарлийн се венчаха на пищна церемония в двореца в присъствието на 800 почетни гости -  монарси и знаменитости. Бащата на булката заведе Шарлийн до олтара. По пътя принцесата предизвика бурни овации облечена в елегантна рокля, дело на Джорджо Армани с изумително дълъг воал.

Службата по бракосъчетанието се води от архиепископа на Монако, а на церемонията, музикални подаръци поднасят Андрес Бочели и Рене Флеминг.

След тържеството в двореца, младоженците ще се отправят към катедралата, в която са се венчали княз Рение Трети и Грейс Кели - родителите на Албер Втори. Там принцеса Шарлийн ще остави сватбения си букет.

Шествието ще премине по улиците на Монако, пред погледите на 3 хиляди и 500 жители и гости на княжеството. Днешният втори сватбен ден ще приключи със заря и банкет за 500 отбрани гости.