Движението през пункта "Орменион"- "Капитан Петко" е възстановено. Блокадата трябваше да продължи до 16.00 часа. Намерението на гръцките протестиращи обаче е да затварят границата по 10 минути на всеки час, така че да не блокират движението и в същото време исканията им да бъдат чути.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google





















