Магазин за мотори беше обран през нощта в София. Неизвестни бандити задигнаха два нови мотоциклета и две АТВ-та от магазина в квартал "Княжево". Престъплението е извършено около 23 часа снощи. Обектът е охраняван само със СОТ.

По първоначална информация крадците са разбили вратите на помещението и са натоварили плячката си. Кражбата е станала буквално за няколко минути. Все още се уточнява стойността на откраднатото. Засега се знае, че двата мотоциклета са без регистрационни номера. Няма свидетели на кражбата.

Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google