Близо 170 военни ще бъдат освободени от висшите командни звена от 1 юли, съобщи министърът на отбраната Аню Ангелов. Той отхвърли слуха, че обезщетенията на съкратените ще бъдат намалени от 20 на 6 заплати.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google
Разгледай съдържанието по раздели
Влез в света на bTV





















