Четиригодишно момче от Ихтиман е било прието в „Пирогов”, след като пило инсектицид, съобщиха от лечебното заведение.
Момченцето било в дома на баба си, където намерило химическия препарат. Настанено е в "Детска реанимация" с опасност за живота.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google
Разгледай съдържанието по раздели
Влез в света на bTV





















