Кметът на Ямбол Георги Славов е подал сигнал до окръжна прокуратура срещу двама общински съветници, съобщи той пред журналисти.
В интервю за местно издание те твърдят, че от името на кмета в общинския съвет се раздавали пари срещу определено гласуване.
Славов заяви, че иска прокуратурата да провери верни ли са твърденията, уронващи честта и достойнството, както на кметската институция, така и на него самия.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google
Разгледай съдържанието по раздели
Влез в света на bTV





















