Никому неизвестната доскоро Христина Янчева от ГЕРБ днес сама признала на министър-председателя, че му писала петицата заради начина му на комуникация с депутатите от групата.
После лично премиерът представи смелата плевенска депутатка в светлините на камерите и обективите, за да разсее слуховете, че бил много ядосан за оценката. Самият той пише на себе си "Отличен 6".
„Заклевам се в най-милото си, ти знаеш кое, че не само не съм й се карал, а я изведох милата да каже пред медиите, да каже кое не одобрява. Казах да излезе пред медиите да им разкаже да не пишат глупости”, каза Бойко Борисов.
„Не бих искала той да има подозрение спрямо някой друг от колегите, затова му споделих, че съм писала петица. Прие го добре, усмихна се, прегърна ме и ми благодари”, каза Христина Янчева.