Съюзът на демократичните сили организира обществено обсъждане/дискусия за новата Енергийна стратегия на България. Дискусията ще се състои на 19 юли, понеделник, от 14.00 ч в зала Изток на Народното събрание.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google
Разгледай съдържанието по раздели
Влез в света на bTV





















