Кратък бе животът в Ирак на сателитен телевизионен канал, който пусна материали в прослава на бившия иракски президент Саддам Хюсеин. Телевизията спря да излъчва четири дни след пускането си, предаде Франс прес. "Извиняваме се на зрителите за спирането на емисиите ни", съобщи тази вечер телевизията.
    
Каналът започна да излъчва в петък, първия ден от мюсюлманския празник Айд ал Адха, който съвпада с годишнината от обесването на бившия диктатор. Излъчени бяха кадри с бившия президент в униформа и с двамата му синове, Удай и Кусай, които бяха убити при престрелка с американски войници през юли 2003 г. в Мосул.

Освен снимки, каналът показа видеозапис на екзекуцията на Саддам Хюсеин от 30 декември 2006 г. Според иракски медии телевизията най-вероятно е излъчвала от Либия и принадлежи на бившия иракски вицепрезидент Иззат Ибрахим ад Дури, който се издирва от американците.