Лидерът на Запад Чикаго разгроми със 7:1 като гост Детройт, като Брандън Саад вкара две попадения и записа една асистенция за "блекхоукс".

Дейв Боланд също заби две шайби, а Джонатан Тейвс се отличи с гол и два паса. Жереми Морен и Ники Леди също се разписаха, а вратарят Кори Крофорд спаси 33 удара.За Червените криле единственото попадение вкара Кори Емертън 33 секунди преди края на мача.

Филаделфия се наложи с 5:4 след продължение над Вашингтон и въпреки слабия старт в първенството на НХЛ вече се вижда само на 2 точки от 8-ата позиция в Източната конференция и евентуално участие в плейофите.

Шампионите от Лос Анджелис измъкнаха успех с 3:2 от Далас Старс, като успехът им осигуриха Брад Ричардсън и Джъстин Уилямс с голове в последната част. Те се разписаха само в рамките на минута, а третото попадение беше дело на Джеф Картър